♥ HoT nEwS iN WoRlD ♥

IQ =D

14. března 2009 v 19:54 | MrS.T€r€$[Q]@

Šestiletý Ind má IQ vyšší než Einstein


Šestiletý Ind Pranav Veera žijící s rodiči v americkém Ohiu strčí do kapsy nejednoho středoškolského studenta. Jeho IQ totiž dosahuje 176 bodů, což je o šestnáct více, než měl geniální fyzik Albert Einstein.


/* <![CDATA[ */ var gData = [ { alt : " ", description : " ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "Profimedia", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.profimedia.cz" }, small : {url:""}, big : {url:"http://media.novinky.cz/999/159993-gallery1-g8bfu.jpg"} } ]; new SZN.GalleryMaker('singleTop','gallPicture',pictureConf,gData); /* ]]> */
Mozková kapacita mladého Inda je údajně výjimečná. Ilustrační foto
Včera 16:34 - Columbus

Chlapec například dokázal již v předškolním věku vyjmenovat všechny americké prezidenty podle toho, jak po sobě vládli. A to od nejstaršího po současného i v opačném pořadí.
Ind navíc umí zpětně až do roku 2000 říct podle data, co za den v týdnu to byl. Pranav je také velmi soutěživý při hraní videoher Wii, ale rád si hraje i s dětmi venku. Už ve čtyřech letech znal celou abecedu a velmi bystře si dokázal vždy hrát s písmenky, až to dospělým vyráželo dech.
"Miluje sbírání různých abeced, podle různých barev, různých velikostí a z různých materiálů… Jeho testy ukázaly, že má IQ 176," tvrdí matka Suchitra Veerová.
"Ví tolik věcí, a navíc je nadšený z učení mnohem více než kterékoli jiné dítě, které jsem kdy viděla. Úplně se třese vzrušením," dodala Pranavova učitelka Marci Taylorová. Pranav ale po kariéře druhého Einsteina netouží. V tom, čím jednou bude, má Pranav jasno. "Budu astronautem," říká vždy rozhodně.

Mnamka =D

14. března 2009 v 19:54 | MrS.T€r€$[Q]@

Stoletá žena si osladila život 70 tisíci čokoládovými tyčinkami


Stoletá Britka Peggy Griffithsová z vesničky Abbotsham v hrabství Devon konzumuje 30 čokoládových tyčinek týdně. V oblibě má tyčinky Cadbury z mléčné čokolády, kterých za svůj život prý snědla něco okolo 70 tisíc. Žena, která se těší zatím stále dobrému zdraví, oslavila své sté narozeniny teprve před několika dny.


/* <![CDATA[ */ var gData = [ { alt : "Čokoládové tyčinky jsou pro seniorku jako mor.", description : "Čokoládové tyčinky jsou pro seniorku jako mor.", author : { author : "", authorUrl :"", source : "Profimedia", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.profimedia.cz" }, small : {url:""}, big : {url:"http://media.novinky.cz/992/159927-gallery1-1s38k.jpg"} } ]; new SZN.GalleryMaker('singleTop','gallPicture',pictureConf,gData); /* ]]> */
Čokoládové tyčinky jsou pro seniorku jako mor.
Včera 13:00 - Abbotsham
Celková konzumace čokoládových tyčinek je u ženy odhadována zhruba na čtyři tuny, informoval britský deník Sun. "Když jsem byla malá, tak jsem si kupovala čokoládové tyčinky za své kapesné. Tehdy to stálo pouze dvoupenci, ale chutnalo to úplně stejně, jako to chutná dnes," uvedla Peggy Griffithsová.
Dcera seniorky Eileen Osborneová (69) informovala, že její matka vedla ve třicátých letech dvacátého století malý obchůdek se sladkostmi, ale zkrachovala, jelikož veškerý profit u sebe v krámku utratila za čokoládu a čokoládové tyčinky.
"Když byla moje maminka malá holčička, její matka jí říkala, že jsou sladkosti pro její tělo špatné, ale čokoláda naopak velmi dobrá. Ona čokoládové tyčinky prostě zbožňuje, je to čokoholik a její tělo jí dává za pravdu," dodala dcera čokoládové závislačky.

About number thirteen..=[ [ o čísle 13..]

14. března 2009 v 19:52 | MrS.T€r€$[Q]@

Třináctka má špatnou pověst kvůli Jidášovi

Třináctka je pro většinu lidí euroamerické civilizace smolné číslo a pátek 13. smolným dnem. Podle serveru LiveScience.com byla takto třináctka nejspíš ocejchována až s nástupem křesťanství, protože Jidáš jako 13. apoštol zradil Ježíše Nazaratského. Co se ještě ví o třináctce a strachu z ní?


Leonardova freska Poslední večeře Páně. Třináctý apoštol Krista zradil a od té doby se s touto číslovkou táhne špatná pověst./* */
Leonardova freska Poslední večeře Páně. Třináctý apoštol Krista zradil a od té doby se s touto číslovkou táhne špatná pověst.
FOTO: Foto archiv , Právo

Včera 19:08
1. Strach z pátku 13. - vědecky se neodůvodněný a přesto velice rozšířený strach z pátku 13. nazývá paraskavedekatriafobie nebo také friggatriskaidekafobie. Samostatně je znám strach z čísla 13 (bez pátku) jako triskaidekafobie.

2. Některé nemocnice nemají pro jistotu pokoj číslo 13 a podobně v některých mrakodrapech chybí 13. patro a na některých letištích nenajdete Gate 13.

3. Americký president Franklin D. Roosevelt odmítal cestovat 13tý den kteréhokoli měsíce a nikdy nehostil 13 hostů. Napoleon a prezident Herbert Hoover se třináctky také silně obávali.

4. Spisovatel Mark Twain byl jednou 13. hostem na večeři. Přítel ho varoval, aby tam nechodil, protože mu to přinese smůlu. A měl pravdu. Jak mu Twain potvrdil, připraveno bylo pouze dvanáct porcí a ne něj nezbylo. Některé vybrané pařížské restaurace problém s nebezpečným počtem hostí řeší tím, že si 14. hosta mohou objednat.

5. Třináctka je přitom tak trochu ve stínu dvanáctky, která dominuje jako počet mnoha jevů kolem nás: 12 měsíců v roce, 12 bohů na Olympu, 12 Herkulových ukolů, 12 kmenů Izraele, 12 dní svátků vánočních.novinky.cz

Angelina Jolie je prý těhotná ‼

14. března 2009 v 19:47 | MrS.T€r€$[Q]@

Angelie Jolie je prý těhotná


Herečka Angelina Jolie je údajně opět těhotná s Bradem Pittem. Hrdinka akčních snímků odmítla natáčení kaskadérských scén a požádala o dvojnici. To se nikdy předtím nestalo. Ve snímcích Tomb Raider či Mr. & Mrs. Smith vždy podobné scény točila sama. Teď jí v tom ale podle amerických médií z prostředí showbyznysu brání zdravotní stav, tedy přesněji řečeno rané těhotenství.


Angelina Jolie/* */
Angelina Jolie
FOTO: Mario Anzuoni , Reuters

Dnes 16:25 - Los Angeles
Zdroj z natáčení akčního filmu Salt, v němž má Angelina hlavní roli, prozradil: "Pořád je tam hodně vzrušujících akčních scén, nejlepší jsou, když je Angelinina postava pronásledována na střechách domů. Ale už tam nejsou žádné scény na rychle jedoucích vlacích a pořád je tam víc záběrů tváře než akčních sekvencí. Původní verze snímku by nemohla být totiž natáčena se ženou v rané fázi těhotenství, ale tyto záběry ano."

Třiatřicetiletá Angelina nikdy v minulosti natáčení akčních scén neodmítla. Nedávno dokonce práci na nich komentovala slovy: "Myslím, že nejlepšími kaskadérskými kousky jsou ty, kdy se na ně diváci koukají a mohou chápat vše, co se v nich děje, a mají přitom pocit, že jsou uprostřed té akce. Miluju nacvičování kaskadérských kousků, aby byly přesné."

Původně měl Angelininu roli hrát Tom Cruise. Když ale odmítl, předělali autoři scénář a z agenta CIA učinili agentku Eveline Saltovou.


ZDROJ - NOVINKY.CZ

Hoj =)

1. března 2009 v 10:52 | MrS.T€r€$[Q]@
Tak včera byla miss 2009 =)

Vyhrala číslo 7 , druhá byla číslo 10 a třetí číslo 2

No škoda že vypadla 9, byla z rychvaldu a nebyla špatná =) Taka ta zrzavá =)

ta byla 1.


2.
3.

a to je ta 9 kterou jsem trochu tipovala


Kwasný =)

23. února 2009 v 8:01 | MrS.T€r€$[Q]@

JůůůWa =D chococat nejky =D

O5 CHOCOCAT

23. února 2009 v 8:00 | MrS.T€r€$[Q]@
Tu cu.. :D

JEŠTĚ bude 1x chococat xD

Chococat =)

23. února 2009 v 7:59 | MrS.T€r€$[Q]@
To by sem chtěla.. :D

Cute avatárky =)

23. února 2009 v 7:56 | MrS.T€r€$[Q]@


Pásky či co =)

23. února 2009 v 7:56 | MrS.T€r€$[Q]@
Gumy =)

23. února 2009 v 7:55 | MrS.T€r€$[Q]@
O5 od Denny =D

Hrníček =)

23. února 2009 v 7:54 | MrS.T€r€$[Q]@
Je o5 od Denny....TED BUDE HODNĚ ČÁNKU OD DENNYHO =)

Pásky =)

23. února 2009 v 7:53 | MrS.T€r€$[Q]@

Je do od Denny =)
a použíj jako zdroj mě prosím
=)
Díky
a PáPá =D

Čuník ×)

22. února 2009 v 13:44 | MrS.T€r€$[Q]@

Prase založilo požár v domě, samo se zachránilo skokem do vany


Ilustrační foto

Prase vietnamské (Sus scrofa domesticus). Ilustrační foto foto: NOVINKY/ Sokolová
Vietnamské prase si zachránilo kůži skokem do vany poté, co založilo požár v rodinném domě svých majitelů ve Švédsku. Z domu zbylo spáleniště, prase však vyvázlo jen se sežehlou srstí.

21. 2. 2009 12:59 - LULEA

Prase vietnamské, které se v Evropě mnohdy chová jako domácí mazlíček, se v osamělé domácnosti potloukalo po bytě, přičemž náhodou srazilo ze stolu lampu. Od rozbité lampy se vznítily záclony a za chvíli se prase ocitlo uzavřené v hořícím domě.
Přivolaní hasiči po uhašení požáru pak při prohledávání spouště nalezli prase schoulené ve vaně.
"Původně jsme si mysleli že jde o žhářství, protože v domě nikdo nebyl. Pak jsme ale našli prase - naživu, byť popálené - a rozbitou lampu. Uvědomili jsme si, co se stalo," řekl jeden ze zasahujících hasičů Peter Frykman.


Zdroj - novinky.cz

Klasický bulvár vs. drtivý fakt

20. února 2009 v 16:19 | MrS.T€r€$[Q]@
Nevím, já nejsem ona ... Jo...jedná se o tuto NoViNkU...


Americké policii unikla fotografie zmlácené zpěvačky Rihanny
Fotografie unikla do magazínu TMZ od policie. foto: TMZZpravodajský server TMZ zaměřený na zajímavosti ze světa celebrit získal opravdu velmi zajímavý úlovek. Dostal se k policejní fotografii zmlácené Rihanny (21), která má v obličeji jasně patrné stopy násilí. Policie nyní šetří, jak mohla fotografie do tisku uniknout.
20. 2. 2009 14:05 - LOS ANGELES
Zpěvačka má patrné známky po krvácení okolo úst, modřiny na několika místech a otok okolo očí. Zranění jsou podle všech informací následkem domácího násilí, kterého se na ní zřejmě dopustil její přítel Chris Brown (19).
Americká policie nyní řeší únik fotografie snad více, než samotný případ domácího násilí. "Fotografie vypadá jako jedna z těch, které byly pořízené během vyšetřování jednoho případu domácího násilí. Policie v Los Angeles bere seriózně povinnost udržovat materiály o obětech domácího násilí v tajnosti, a tak okamžitě spouštíme interní vyšetřování, které ponese personální následky," uvedla tamější mluvčí.

:. Rihanna před a po útoku. Foto: Defjam.com/TMZ.com

Chris Brown, vlastník několika platinových desek, zaútočil na Rihannu 8. března v Los Angeles po rozehřívacím večírku, který předcházel večeru Grammy. Krátce poté byl zatčen a hrozí mu až několikaletý pobyt ve vězení. Po svém propuštění v neděli vydal prohlášení, ve které mimo jiné stojí: "Slova nemohou vyjádřit mou lítost nad tím, co se stalo." Rihannu však v textu konkrétně nejmenoval.
Podle policie Brown a nejmenovaná žena měli tvrdou rozepři v autě. Když na místo dorazila policie, tak měla žena viditelná zranění a Brown již na místě nebyl. Zatčen byl zhruba 18 hodin poté, co dvojice večírek opustila. Fotografii zmlácené Rihanny najdete ve větším rozlišení na stránkách magazínu TMZ.
 
 

Reklama