♥ Strašidelné příběhyy

Letadlo číslo 25.

2. února 2009 v 19:02 | MrS.T€r€$[Q]@
V jednom malém městě jménem Kaietán [ =P ] žil pár, který tvořil dívka Melisanni a kluk Josh. Bylo jim 21. Jednou o prázdninách měli objednané letenky do Egypta. Strašně se oba těšili...Taky měli na co, když letěli v první třídě.

Když nastal den odjezdu měla Melisanni divný pocit, že se jim něco přihodí. Josh byl hodně realistický a tak řekl, že to jsou jen myšlenky..Když už měli všechno zbaleno, vydali se na letiště. Letiště letí za 20 minut, máme ještě čas, spustil Josh.
Tak šli na kavárny, která byla vedle letiště. Objednali si štěstíčka [ malé housky, ve kterých máte napsaný osud ]. Josh tam měl napsáno - Neber ohled jenom na sebe, zkus porozumnět i ostatním. Stejně to Joshovi nijak nedávalo dohromady. Melisanni tam měla napsáno - Věř nejen tomu, co vidíš. To taky nechápala...
Když už byli u letadla, čekalo je nemilé překvapení. Když odevzdali letenku, neposlali je do první třídy, jak to měli obstaráno. Vím určitě, že na lístku byla napsána první třída ‼ Řekla Melisanni. Josh na ni - Tys tam viděla první třídu. Nepotřebuješ brýle. To Melisanni trochu urazilo...Najednou si vzpomněla na štěstíčko a trošku se jí to dalo do hromady.
Věř nejen tomu, co vidíš..Hmmm...

Když šli na místa, měli sedadla číslo 15 a 16. Na čísle 15 [ Joshovo sedadlo ] byl nějaký cizí chlápek s novinama. Josh řekl - Pardon, ale tohle je moje místo ‼ Opravdu ? Ano ‼ A podíval jste se pozorně ? Určitě ‼ Josh ještě zkontroloval letenku..Ano, je to tak ‼ Dobrá tedy, pardon ‼
Pán odešel ... Nechal na sedadle noviny. Josh si společně s Melisanni sedl a noviny četl.Zhroutilo se letadlo číslo 25. ‼ Tentokrát do Egypta ‼ To Joshovi nebylo jasné..Ted jsem v letadle číslo 25. a letím do Egypta ‼ Tady něco nehraje.. Řekl si a šel hledat toho chlapíka...Obešel celé letadlo, ale nikde ho nenašel...Pak se ale šel zeptat za pilotem..A tam ten cizinec seděl ‼ Josh se s neklidem vrátil...Potom za Melisanni přišel pilot...Nabídl kafe a nějaké občerstvení...Melisanni si nechala vyhovět...Muž tam pořád stál...Potom pán, sedící před Melisanni a Joshem oslovil, jestli si nechce sednout na jeho místo.
Melisanni se podívala na pilota a ten na ní jakoby kýval, at to nedělá. Melisanni odmítla.
Až potom, se něco stalo ‼ Melisanni viděla jen bílé světlo. A už neletěli ‼ Půlka letadla byla pryč..Bylo tam jen pár jedinců ... Byla tam ona, Josh i jiní..Muž, který nabídl Melisanni s Joshem byl pryč.
Byl to osud..Co by se stalo, kdyby kapitán na Melisanni nekývl...Tuto zmínku raději nedokončujme....KONÉÉÉC ×D

No taková blbost =D

Letím .. čusky ‼ =)

Pátek TŘINÁCTÉHO..

22. prosince 2008 v 18:16 | MrS.T€r€$[Q]@
Trochu jsem se inspirovala z věřte - nevěřte..

Žila jedna dívka, jménem Katie..Byl zrovna pátek třináctého, ale nikdo si toho nevšímal..Katie měla zrovna těžký den a tak si šla lehnout dříve. Ten den u ní přespala kamarádka Annie. Kolem půl jedenácté měli vyrazit na pařbu .. Annie se spát nechtělo, tak koukala na televizi..O chvíli později Katie usla. Bylo kolem sedmé, když usla. Ve snu se jí zdálo, jak vidí autobus a v něm viděla Annie, Johna, Kolina a sebe, jak jedou..Najednou slyšeli obrovský otřes a všichni začali lítat po autobuse a potom......Se probudila ! John i Kolin jsou kluci, kteří jedou s holkama na pařbu...Katie ihned vstala, otevřela dveře do obýváku a nahlas zařvala. "JE PÁTEK 13"!!!!
Annie na ni vyjekla : "Jo, já vím"!
Potom si Katie sedla k Annie na pohovku a všechno ji řekla, že nikam nepojede...Přemluvila Annie, ať s ní zůstane doma a dala na ni..Kluci ale jeli...Když se holky kolem třištvrtě na jedenáct na televizi, uviděly něco neuvěřitelného..
Nějaka reportérka stála na náměstí u vybouráného autobusu a říkala :
" Dobrý den, sledujete kanál Word news ! Před chvíli se zde vyboural autobus, ve kterém byl John Alien a Kolin Minok.."
Holky se na sebe podívala a Annie na Katie : "Právě jsi mi zachránila život" !!! Seděly tam beze slova, než se obě vzpamatovaly...THE END =D no taková meší blbost, já se nudila ×D


dvojčata

22. listopadu 2008 v 18:32 | MrS.T€r€$[Q]@
V malém městě Taigerwood žila Rodinka Tomsnovi. Rodina jaká každá jiná. A na jednu maličkost. Susan a Wimmer nemohli mít děti, proto si adoptovali. Děcký domov byl vedle domu páru. Proto se tam zašli jednou podívat a oblíbili si malého Akima a Chimianu. Dvojčata bratr a sestra byli z Afriky. Akim měl 6 let, Chimiana přezdívaná Chimi 10. Akim byl ještě malý, nechodil do školy. Dokonce ani Chimi, která by právě měla chodit do třetí třídy. Chimi byla tudíž nevzdělaná. V Africe neměli příliš dobrý domov, většinou přespávali v boudě na stromě nebo ve skálách. Bohužel před několika lety oba rodiče umřeli na mor, děti přežily. Jednoho dne měl Akim a Chimi zabalené věci v kufru a měli oba paniku, co se s němi bude dít. Když si pro ně Susan a Wimmer přišli, tak se dvojčatům do nového domu nechtělo. Pokusili se o útěk, který se nepodařil, venku je chytili..Když už byl čas odejít, všichni měli paniku, jestli si nic nezapoměli..Až se na 100 procent ujistili a odešli. Wimmer a Susan mají dost peněz na to, aby Chimi objednali soukromého učitele. Takže při návratu z děckého domova toho hned učinili. Později byla dvojčata jako vymněněná. V domě se jim zalíbilo natolik, že už nechtěli odejít. Nějaké věci v domě, Chimi ani Akim nikdy neviděli, jako např. nafukovací matrace, všelijaké hudební nástroje, knihy, různé hračky, počítače, elektroniku, atd. Když po pár dnech dorazil učitel, Chimi byla nadšená, že se bude vzdělávat. Pár měsíců po příchodu učitele se Chimi moc nedařilo, ale později uspěla. Až po půl roce Chimiáně člověk někoho velmi připonínal. Ale věděla určitě, že se s podobající osobou potkala. Pořád to nevěděla. Potom ji docvaklo, že je stejná jako její otec. Postupně Chimi učitel připadal víc a víc povědomý jejímu otci. Měl stejný způsob jednání jako on, měl podobný hlas jako on, prostě celý táta. Po pár letech studia, byla řada i na Akima, který se taky začal učit. Učila ho nějaká žena. Akimovi se stalo úplně to samé jako Chimi. Všechno na učitelce bylo stejné jako na matce. Totálně. Až se Chimi s Akimem vyučili základní školu, tak oba učitelé odešli. Po odchodu po nich zbyl tento vzkaz -
Ano, víme, co jste si oba mysleli. Jsme to my. Přišli jsme se ujistit, jestli bydlíte podle našich představ, máte skvělé rodiče, apod. Ted už jsem si naplno jistí, že máte skvělý domov a můžeme zase odejít, odkud jsme přišli. Malý pozůstatek naleznete na hřbitově vedle kostela v městě. Sbohem, Vaše matka a otec.
Tak se Chimi s Akimem vydali na ten hřbitov. Úžasem jasli. Náhrobky mluví za vše- Rodina Hometofi - Pan Kalin Hometof a Paní Kolina Hometofová. Akim praví na Chimi - podívej na iniciály jmen. Tak se jmenovali naši učitelé, alias máma s tátou.

njn trochu blbost =D

Vidiny nebo fakt ?

5. července 2008 v 15:58 | T€r€$@
Byla jedna dívka jménem Amanda...Bylo ji 18 let a trápily jí zasrašující vidiny..Ve vidinách opakovaně viděla, jak neznámý vrah ze sekerou mučí její rodinu a nakonec i ji...Jednoho dne ji kámoška pozvala na oslavu narozenin.Jmenuje se Katie a slaví 19..Oslava se má konat u táboráku, pokud bude hezké počasí...Kamarádka Amandu vyzvedla před jejím domem a jelo se...Amanda s kámoškama si šly zapálit do lesa nedaleko táboráku..Jak tam tak stály, měli hlad a tak si zašli opékat..Amanda tam ještě zůstala a dokuřovala poslední zbytky cigarety..Potom šla za kámoškama a chtěla s něma opékat, ale holky tam nebyly..Prostě zmizely ! Auto zde stálo , ale i tak Amanda začala panikařit..Hned pak chtěla zavolat domů, ale nebyl signál.Asi 3 hodiny čekala, ale stále nic..Až potom se podívala do hlubokého lesa a pak se zastavila..Viděla jak z lesa pomalu vychází černá postava.Přibližovala se blíž a blíž a potom se zastavila..Vydala hlasitý skřek a Amanda se podívala osobě do obličeje..Byl to vrah z vidin..Pak se u táboráku objevily kámošky..Amanda zařvala: "proboha, kde jste byly"??Holky se na sebe podívaly a zeptaly se, jestli i něco není.."Amando, byly jsme tu celou dobu"! Pootm na to všichni zapoměli a začalo se slavit..Když pozdě v noci přijela Amada domů, nikdo v domě nebyl, ale z podkroví šly divné zvuky..3la se tam podívat a viděla všechny členy jeji rozdiny přivázané ke zdi a na židli v povzdálí seděl vrah se sekyrou...
KONEC

nj, vím blbost, ale na to, že jsem si to vymyslela:D:D

 
 

Reklama